I'm a text widget! WPML plugins go here if you're using them

Apr 13, 2019

OPENING DAY

All members

2.30pm

Apr 14, 2019

Apr 15, 2019

Noel Bennett

6.30pm

Apr 16, 2019

CLUB FRIENDLY

All members

2.00pm

Apr 17, 2019

Alf Brown

2.30pm

Apr 18, 2019

Apr 19, 2019

Apr 20, 2019

CLUB FRIENDLY

All members

2.00pm

Apr 21, 2019

Apr 22, 2019

Ladies V COMBE MARTIN

H

F

3x3 ladies

2.00pm

Noel Bennett

All members

6.30pm

Apr 23, 2019

GREAT TORRINGTON

A

F

6x3 mixed

2.00pm

Apr 24, 2019

Alf Brown

2.30pm

Apr 25, 2019

ROCK PARK

A

F

6x3 mixed

6.00pm

Apr 26, 2019

Apr 27, 2019

ROCK PARK INVITATION

A

4x4 mixed

2.00pm

Apr 28, 2019

TASTER DAY

11 til 2

Apr 29, 2019

COMBE MARTIN

H

F

6x3 mixed

2.30pm

Noel Bennett

6.30pm

Apr 30, 2019

May 1, 2019

Alf Brown

2.30pm

May 2, 2019

BYEWAYS

H

F

6x3 mixed

6.15pm

May 3, 2019

MILLENIUM TROPHY

H

6x3 mixed

6.00pm

A

6x3 mixed

6.00pm

May 4, 2019

May 5, 2019

PRESIDENTS NEEDLE MATCH (for club funds)

H

F

7x4 mixed

2.00pm

May 6, 2019

BARNSTAPLE

H

F

6x3 mixed

6.00pm

NO Noel Bennett

May 7, 2019

CT V Barnstaple

H

2x4 men

6.30pm

May 8, 2019

Alf Brown

2.30pm

May 9, 2019

IOW LADY PRESIDENTS TOUR

H

F

6x4 ladies

2.00pm

May 10, 2019

Ladies Triples A v S MOLTON, B v C MARTIN

H

2.30pm

Mens Triples A v S MOLTON, C v HATHERLEIGH

A

6.30pm

B v BRADWORTHY

H

May 11, 2019

May 12, 2019

LYNTON

A

F

4x3 mixed

2.30pm

Mens County Triples

9.00am

May 13, 2019

CT V Braunton

A

2x4 men

6.30pm

Noel Bennett

6.30pm

May 14, 2019

UFFCULME

A

F

6x3 mixed

2.30pm

May 15, 2019

Alf Brown

2.30pm

May 16, 2019

ROCK PARK

H

F

6x3 mixed

6.30pm

May 17, 2019

Ladies Triples B v HOLSWORTHY

A

2.30pm

Mens Triples A v VICTORIA PARK

H

6.30pm

May 18, 2019

May 19, 2019

TASTER DAY

11 til 2

May 20, 2019

LADY PRESIDENTS

H

F

6x4 ladies

2.00pm

Noel Bennett

6.30pm

May 21, 2019

Ladies v ILFRACOMBE

A

F

3x3 ladies

2.00pm

CT V Ilfracombe

A

6.30pm

May 22, 2019

INTERCLUB V Bradworthy

A

Alf Brown

2.30pm

May 23, 2019

May 24, 2019

Ladies Triples B v A

H

2.30pm

Mens Triples B v BYEWAYS

H

6.30pm

A v BARNSTAPLE, C v TORRINGTON

A

May 25, 2019

TIVERTON WEST END

H

F

6x4 mixed

2.30pm

May 26, 2019

2nd day Mens County Pairs

9.00am

May 27, 2019

Noel Bennett

6.30pm

May 28, 2019

CT v Combe Martin

H

6.30pm

May 29, 2019

Alf Brown

TOP CLUB V Rock Park

A

men

6.30pm

May 30, 2019

BIDEFORD

A

F

6x3 mixed

2.00pm

May 31, 2019

Ladies Triples A v HOLSWORTHY

A

2.30pm

Mens Triples A v TORRINGTON, B v BRADWORTHY C

H

6.30pm

C v HOLSWORTHY

A

Jun 1, 2019

KING CUP

9.30am

Jun 2, 2019

WATCHET

H

F

5x3 mixed

2.30pm

Jun 3, 2019

Noel Bennett

Jun 4, 2019

CT V Rock Park

A

2x4 men

6.30pm

Jun 5, 2019

Alf Brown

2.30pm

INTERCLUB

Jun 6, 2019

Jun 7, 2019

Ladies Triples B v S MOLTON

H

2.30pm

Mens Triples B v BYEWAYS

H

6.30pm

A v BRADWORTHY, C v BRAUNTON

A

Jun 8, 2019

CREDITON

A

F

6x4 mixed

2.30pm

Jun 9, 2019

LADIES O55 COUNTY RINKS

9.00am

Jun 10, 2019

Noel Bennett

6.30pm

Jun 11, 2019

CT V Barnstaple

A

2x4 men

6.30pm

Jun 12, 2019

Alf Brown

2.30pm

Jun 13, 2019

ILFRACOMBE

A

F

6x3 mixed

2.30pm

Jun 14, 2019

Ladies Triples A v S MOLTON

A

2.30pm

Mens Triples A v S MOLTON, C v HATHERLEIGH

H

6.30pm

B v BRADWORTHY

A

Jun 15, 2019

Jun 16, 2019

BRIXHAM

A

F

6x4 mixed

2.00pm

Jun 17, 2019

Noel Bennett

6.30pm

Jun 18, 2019

CT V Braunton

H

2x4 men

6.30pm

Jun 19, 2019

Alf Brown

2.30pm

FOXLANDS V Barnstaple

H

6.30pm

INTERCLUB

Jun 20, 2019

Ladies v BIDEFORD

H

F

3x3 ladies

2.00pm

Jun 21, 2019

Ladies Triples A v BARNSTAPLE

H

2.30pm

B v C MARTIN

A

Mens Triples A v VICTORIA PARK

A

6.30pm

Jun 22, 2019

MENS/LADIES 2 WOODS

9.30am

Jun 23, 2019

Ladies v VICTORIA PARK

A

F

3x3 ladies

2.00pm

Jun 24, 2019

GREAT TORRINGTON

H

F

6x3 mixed

2.00pm

Noel Bennett

6.30pm

Jun 25, 2019

CT V Ilfracombe

H

2x4 men

6.30pm

Jun 26, 2019

Alf Brown

2.30pm

Jun 27, 2019

Jun 28, 2019

Ladies Triples A v C MARTIN, B v BARNSTAPLE

A

2.30pm

Mens Triples A v BARNSTAPLE, C v TORRINGTON

H

6.30pm

B v BYEWAYS

A

Jun 29, 2019

CREDITON

H

F

6x4 mixed

2.30pm

Jun 30, 2019

Jul 1, 2019

Noel Bennett

6.30pm

Jul 2, 2019

Ladies v BYEWAYS

H

F

3x3 ladies

2.00pm

CT v Combe Martin

A

2x4 men

6.30pm

Jul 3, 2019

Alf Brown

2.30pm

Jul 4, 2019

BRAUNTON

A

F

6x3 mixed

2.00pm

Jul 5, 2019

Ladies Triples A v B

H

2.30pm

Mens Triples C v HOLSWORTHY

H

6.30pm

A v TORRINGTON, B v BRADWORTHY C

A

Jul 6, 2019

Jul 7, 2019

LYNTON

H

F

4x3 mixed

2.30pm

Jul 8, 2019

Noel Bennett

6.30pm

Jul 9, 2019

CT V Rock Park

H

2x4 men

6.30pm

Jul 10, 2019

Alf Brown

2.30pm

INTERCLUB

Jul 11, 2019

Jul 12, 2019

Ladies Triples A v HOLSWORTHY, B v BIDEFORD

H

2.30pm

Mens Triples A v BRADWORTHY, C v BRAUNTON

H

6.30pm

B v BYEWAYS

A

Jul 13, 2019

TAVISTOCK

H

F

6x3 mixed

2.00pm

Jul 14, 2019

MIXED PAIRS

9.30am

Jul 15, 2019

Noel Bennett

6.30pm

Jul 16, 2019

Ladies v ROCK PARK

H

F

3x3 ladies

2.00pm

Jul 17, 2019

Alf Brown

2.30pm

Jul 18, 2019

Jul 19, 2019

Ladies Triples A v BIDEFORD, B v BARNSTAPLE

H

2.30pm

Jul 20, 2019

Jul 21, 2019

BITTON PARK

A

F

6x3 mixed

2.00pm

Jul 22, 2019

Noel Bennett

6.30pm

Jul 23, 2019

Jul 24, 2019

Alf Brown

2.30pm

SOUTH MOLTON

A

F

6x3 mixed

6.30pm

Jul 25, 2019

Jul 26, 2019

Ladies Triples B v HOLSWORTHY

H

2.30pm

A v BIDEFORD

A

Jul 27, 2019

TIVERTON WEST END

A

F

6x4 mixed

2.30pm

Jul 28, 2019

SECTION FINALS

Jul 29, 2019

Noel Bennett

6.30pm

Jul 30, 2019

Jul 31, 2019

Alf Brown

2.30pm

INTERCLUB

Aug 1, 2019

BYEWAYS

A

F

6x3 mixed

6.15pm

Aug 2, 2019

PORLOCK

H

F

5x3 mixed

2.30pm

Aug 3, 2019

WILLIAMS TROPHY

9.30am

Aug 4, 2019

LADIES TRIPLES

9.30am

Aug 5, 2019

Noel Bennett

6.30pm

Aug 6, 2019

O60 v ROCK PARK

H

10.30am

Ladies V BARNSTAPLE

H

F

3x3 ladies

2.00pm

Aug 7, 2019

Alf Brown

2.30pm

Aug 8, 2019

Aug 9, 2019

UFFCULME

H

F

6x3 mixed

2.30pm

Aug 10, 2019

REILLY CUP

9.30am

Aug 11, 2019

Aug 12, 2019

Noel Bennett

6.30pm

Aug 13, 2019

O60 V BYEWAYS

A

2x4 men

10.30am

ILFRACOMBE

H

F

6x3 mixed

2.30pm

Aug 14, 2019

Alf Brown

2.30pm

Aug 15, 2019

O60 V BIDEFORD

H

2x4 men

10.30am

VICTORIA PARK

A

F

6x3 mixed

2.30pm

Aug 16, 2019

Ladies Triples A v C MARTIN

H

2.30pm

B v S MOLTON

A

Aug 17, 2019

WELSHPOOL TOUR

H

F

6x4 mixed

2.00pm

Aug 18, 2019

LADIES/GENTS PAIRS

9.30pm

Aug 19, 2019

Noel Bennett

6.30pm

Aug 20, 2019

Ladies V BRAUNTON

A

F

3x3 ladies

2.00pm

Aug 21, 2019

Alf Brown

2.30pm

Aug 22, 2019

Aug 23, 2019

Ladies Triples A v BARNSTAPLE, B v BIDEFORD

A

2.30pm

Aug 24, 2019

BITTON PARK

H

F

6x3 mixed

2.00pm

Aug 25, 2019

Aug 26, 2019

VICTORIA PARK

H

F

6x3 mixed

2.30pm

Noel Bennett

6.30pm

Aug 27, 2019

COMBE MARTIN

A

F

6x3 mixed

2.30pm

Aug 28, 2019

Alf Brown

2.30pm

Aug 29, 2019

BARNSTAPLE

A

F

6x3 mixed

6.00pm

Aug 30, 2019

NDLTL FINALS

Aug 31, 2019

BRIXHAM

H

F

6x4 mixed

2.00pm

Sep 1, 2019

Sep 2, 2019

PATRONS

H

F

5 x 4 mixed

2.00pm

Noel Bennett

6.30pm

Sep 3, 2019

Sep 4, 2019

O 60 V VICTORIA PARK

A

2x4 men

10.30am

Alf Brown

2.30pm

SOUTH MOLTON

H

F

6x3 mixed

6.00pm

Sep 5, 2019

BIDEFORD

H

F

6x3 mixed

2.00pm

Sep 6, 2019

PORLOCK

A

F

5x3 mixed

2.30pm

Sep 7, 2019

FINALS DAY

Sep 8, 2019

RESERVE FinalsDay

Sep 9, 2019

BRAUNTON

H

F

6x3 mixed

2.00pm

Noel Bennett

6.30pm

Sep 10, 2019

LADIES 3 WOOD PAIRS TOURNAMENT

9.00am

Sep 11, 2019

Alf Brown

2.30pm

Sep 12, 2019

Sep 13, 2019

Sep 14, 2019

BATH

H

F

6x4 mixed

2.00pm

Sep 15, 2019

CLUB TOURNAMENT and CLOSING DAY

2.00pm